Fryzjerstwo


Koloryzacje i dekoloryzacje włosów, kreatywne strzyżenia, pielęgnacja i odbudowa

Bellis Beauty Studio jest Salonem Partner marki Matrix i certyfikowanym salonem Matrix Biolage Academy co daje Ci gwarancję wykonywanych usług na doskonałej jakości kosmetykach światowego koncernu od L'Oreal Professionnel oraz możliwość wykonania fryzur według najnowszych fryzjerskich trendów. Cykliczne szkolenia od Matrix oraz innowacyjne kosmetyki i produkty do koloryzacji dają nam możliwość tworzenia wielu wariantów fryzur.


[Rozmiar: 1020 bajtów]         [Rozmiar: 1020 bajtów]         [Rozmiar: 1020 bajtów]


Proponujemy stylizację idealnie i indywidualnie dobieraną do każdej klientki i każdego klienta, dobór fryzury, koloryzację czy zabiegi wzmacniające zarówno na włosy naturalne klientki jak i dla klientek przedłużających czy zagęszczających włosy. Ponadto strzyżenia damskie i męskie według najnowszych trentów oraz uczesania i modelowanie włosów na każdą okazję. W ofercie:

Strzyżenie damskie
najnowsze trendy, na każdą długość włosów dla Pań, Panów oraz dzieci.

Modelowanie i czesanie włosów
upięcia, fale, loki, warkocze i inne, również przy użyciu dopinek Clip-In zagęszczających i przedłużających włosy na specjalne okazje i na co dzień (dostępne w salonie po konsultacji).

Koloryzację
balejaże, efekty ombre / sombre, refleksy, flash'e, z doborem koloru oraz delikatną, naturalną i delikatną koloryzację Matrix ColorSync bez amoniaku, z odżywczo - regenerującym kompleksem z ceramidami.

Dekoloryzację
dla włosów o nieporządanym kolorze, dzięki zastosowaniu różnych technik dekoloryzacji, rozjaśniania, cieniowania kolorów oraz tonowania uzyskanych.

Jedyny w swoim rodzaju zabieg Matrix BOND Ultimate
regenerujący i odbudowujący włosy w ich środku, produkt do pielęgnacji w trakcie koloryzacji, dekoloryzacji oraz po wszystkich zabiegach w celu poprawy kondycji włosa. Daje dużo lepsze efekty koloryzacji i rozjaśniania włosów bez niepotrzebnego ich niszczenia, wzmacnia włosy i kollor który utrzymuje się dłużej na włosach

Pielęgnacja Matrix Koncentraty
dla wygładzenia i nawilżenia struktury włosa na bazie 3 aktywnych koncentratów o 3 unikalnych składach wnikających we włosy.

Pielęgnacja Matrix Biolage:
RepairInside dla bardzo zniszczonych włosów z ampułką i kremem kontrolującym
Keratindose dla włosów zniszczonych i porowatych z ampułką keratynową
HydraSource dla włosów suchych potrzebuących nawilżenia

Przedłużanie i zagęszczanie włosów
najwyższej jakości włosami naturalnymi, wieloma bezpiecznymi metodami do wyboru.

Total ResultsOLAPLEX. Rekonstrukcja, Regeneracja włosów

Uszkodzenie włosów może mieć wiele przyczyn. Od nadmiernego wystawiania je na ciepło podczas modelowanie do oddziaływania chemikaliów a nawet środowiska (woda morska, chlorowana, słońce lub mróz). Włosy składają się z wody węglowodanów oraz keratyny zawierającej 19 aminokwasów. Zniszczenie tych aminokwasów osłabia strukturę włosów i powoduje jego uszkodzenie. Aby zregenerować uszkodzone włosy należy uzupełnić niedobór brakujących związków. Najlepszym na to sposobem jest połączenie rekonstrukcji z kontrolą i nawilżeniem. Na tym polega system Regeneracji - idealny zabieg przywracający zdrowie i witalność włosom.

OlaplexOLAPLEX poprzez swój unikalny opatentowany skład wpływa na mostki dwusiarczkowe znajdujące się w strukturze naszych włosów, odbudowuje je, replikuje i sprawia, że zniszczone i matowe włosy spowrotem stają się gładkie i błyszczące, zmniejsza się ich porowatość, poprawia elastyczność i ogólna kondycja. Stosowany podczas zabiegów koloryzacji czy rozjaśniania pozwala włosom pozostać w dobrej kondycji, zapobiega zrywaniu się łączeń we włosach a co za tym idzie umożliwia nawet radykalne zmiany z brunetki na blondynkę bez konieczności niszczenia włosów. Już po jednym zabiegu włosy są zdecydowanie bardziej miękkie i odbudowane. Przy mocno zniszczonych włosach zabiegi regeneracyjne można powtarzać oraz regenerować je przy każdej kolejnej koloryzacji dla długotrwałego utrzymywania się koloru na włosach.


Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ