Fryzjerstwo


Koloryzacje i dekoloryzacje włosów, kreatywne strzyżenia, pielęgnacja i odbudowa

Bellis Beauty Studio jest Salonem Partner marki Matrix i certyfikowanym salonem Matrix Biolage Academy co daje Ci gwarancję wykonywanych usług na doskonałej jakości kosmetykach światowego koncernu od L'Oreal Professionnel oraz możliwość wykonania fryzur według najnowszych fryzjerskich trendów. Cykliczne szkolenia od Matrix oraz innowacyjne kosmetyki i produkty do koloryzacji dają nam możliwość tworzenia wielu wariantów fryzur.


[Rozmiar: 1020 bajtów]         [Rozmiar: 1020 bajtów]         [Rozmiar: 1020 bajtów]


Specjalizujemy się koloryzacjach w tym również w dekoloryzacjach, koloryzacjach wieloetapowych, kolorach 3D, blondach i pastelach, balejażach, sombre, ombre. Dla zabezpieczenia i odbudowy włosów koloryzacje wykonujemy również z OLAPLEXEM. W ofercie:

Strzyżenie | Koloryzacje | Dekoloryzacje | Modelowanie i czesanie - loki/fale | Regeneracja włosów | Olaplex | Przedłużanie włosów | Warkoczyki syntetyczne | Uzupełnianie włosów
OLAPLEX. Rekonstrukcja, Regeneracja włosów

Uszkodzenie włosów może mieć wiele przyczyn. Od nadmiernego wystawiania je na ciepło podczas modelowanie do oddziaływania chemikaliów a nawet środowiska (woda morska, chlorowana, słońce lub mróz). Włosy składają się z wody węglowodanów oraz keratyny zawierającej 19 aminokwasów. Zniszczenie tych aminokwasów osłabia strukturę włosów i powoduje jego uszkodzenie. Aby zregenerować uszkodzone włosy należy uzupełnić niedobór brakujących związków. Najlepszym na to sposobem jest połączenie rekonstrukcji z kontrolą i nawilżeniem. Na tym polega system Regeneracji - idealny zabieg przywracający zdrowie i witalność włosom.

OlaplexOLAPLEX poprzez swój unikalny opatentowany skład wpływa na mostki dwusiarczkowe znajdujące się w strukturze naszych włosów, odbudowuje je, replikuje i sprawia, że zniszczone i matowe włosy spowrotem stają się gładkie i błyszczące, zmniejsza się ich porowatość, poprawia elastyczność i ogólna kondycja. Stosowany podczas zabiegów koloryzacji czy rozjaśniania pozwala włosom pozostać w dobrej kondycji, zapobiega zrywaniu się łączeń we włosach a co za tym idzie umożliwia nawet radykalne zmiany z brunetki na blondynkę bez konieczności niszczenia włosów. Już po jednym zabiegu włosy są zdecydowanie bardziej miękkie i odbudowane. Przy mocno zniszczonych włosach zabiegi regeneracyjne można powtarzać oraz regenerować je przy każdej kolejnej koloryzacji dla długotrwałego utrzymywania się koloru na włosach.


Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ