Wizaż makijaże

makijaże


Odpowiedni makijaż to kropka nad i naszego wizerunku i tego jak jesteśmy postrzegane.

Naszymi makijażami staramy się wydobywać piękno, tuszować niedoskonałości i dodawać klientkom pewności siebie. Ich sekret to przede wszystkim idealne kompozycje kolorystyczne, proporcje oraz dobór charakteru makijażu do osoby i okazji. To również wysoka jakość kosmetyków używanych do makijażu oraz precyzja i higiena wykonania.


Kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientkami oraz wiedza zdobywana przy współpracy z fotografami, stylistami przy sesjach zdjęciowych i eventach, pozwalają pomagać klientkom w odkrywaniu makijażu na nowo, w poznawaniu przez nią nowych barw i możliwości makijażowych, tak by efekt był dla niej zarówno zaskoczeniem pełni kobiecości i subtelności jak i spełnieniem jej oczekiwań.


Portfolio internetowe oraz otrzymane REFERENCJE sprawdź i przekonaj się
jak łatwo możesz w chwilę odmienić swój wizerunek


Odpowiednio dobrane do siebie kosmetyki to gwarancja niezawodnej trwałości makijażu. W swojej pracy korzystam wyłącznie z najwyższej półki kosmetyków profesjonalnych dla wizażystów w tym:

MAC, Make UP Forever, Tarte, Too Faced, Inglot, Sephora, Kryolan oraz inne selektywne marki


Każdy z makijaży po wykończeniu jest dodatkowo utrwalany. Aby spotęgować efekt makijażu proponuję również dodatki typu rzęsy, cyrkonie.

Wykonuję każdy rodzaj makijażu, w tym makijaże:
[Rozmiar: 8332 bajtów] ślubne oraz próbne
[Rozmiar: 8332 bajtów] wieczorowe, studniówkowe i sylwestrowe
[Rozmiar: 8332 bajtów] dziennie
oraz "no make up"
[Rozmiar: 8332 bajtów] do sesji zdjęciowych i pokazów
[Rozmiar: 8332 bajtów] oraz lekcje makijażu i szkolenia indywidualne i dla grup zorganizowanychZapraszamy do obejrzenia galerii SPRAWDŹ

[Rozmiar: 415 bajtów]