Metody łączeń

[Rozmiar: 1020 bajtów]


Łączenia wykonywane są tylko za pomocą, bezpiecznych i niewidocznych metod na najwyższej klasy urządzeniach.

[Rozmiar: 8332 bajtów] | Ultradźwięki | wyjątkowo precyzyjne i niewidoczne mikro-połączenia wykonywane w naszym salonie przy pomocy najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej najlepszym tego typu urządzeniem na światowym rynku Ultrasonic5000, dający doskonałe efekty ledwo wyczuwalnych połączeń. Technologia dzięki swojej innowacyjności pozwala na bezpieczne łączenie włosów przy użyciu keratyny, otrzymując płaskie i cienkie łączenia wielkości główki od zapałki. Dzięki ultradźwiękom keratyna staje się niemal niewidoczna, a co za tym idzie, zabieg może być wykonywany nawet na bardzo cienkich i delikatnych włosach. Zimne końcówki urządzenia i brak bezpośredniego nagrzewania do wysokich temperatur zapewniają komfort i ochronę włosów podczas zabiegu. Czas wykonania skrócony zostaje do minimum, a trwałość łączeń jest wyjątkowo wysoka.
Tyko najwyższej klasy urządzenie może zapewnić bezpieczeństwo i trwałość oraz najmniejsze łączenia które dadzą maksimum komfortu.


[Rozmiar: 8332 bajtów] | Keratyna | malutkie ale wyjątkowo mocne, trwałe i odporne na wiele czynników łączenia przy użyciu kerawaxu - bezbarwnego materiału łączącego, który nie wnika w strukturę włosa, jest bezpieczny i łatwo usuwalny w całości wraz z doczepianym pasemkiem. Łączenia keratynowe (zgrzewane) są okrągłe, cieniutkie i niewielkich rozmiarów dzięki temu że łączymy je najmniejszą zgrzewarką dostępną na rynku. Pozwala ona też na bardzo szybkie połączenie włosów przez co kontakt z ciepłe jest ograniczony do minimum tak jak w przypadku ultradzwięków.


[Rozmiar: 8332 bajtów] | Hair Talk | jest to tzw. metoda kanapkowa polegająca na zamknięciu pasma włosów klientki pomiędzy dwoma pasmami włosów przedłużanych/zagęszczanych pokrytych delikatnym hipoalergicznym klejem łączącym. Pasemka są lekkie, niewyczuwalne, dają efekt pięknej pełnej fryzury, a zakładanie trwa tylko ok. 30 min. Można je szybko,łatwo i bezpiecznie ściągać i zakładać wielokrotnie by zniwelować odrost i odświeżyć fryzurę. Idealnie nadaje się również dla delikatnych włosów, które dzięki tej metodzie nie będą narażone na zgrzewanie, wysokie temperatury a pomimo tego mogą doskonale trzymać się włosów nie obciążając ich nadmiernie.

[Rozmiar: 8332 bajtów] | Hair Wear by Hair Talk | to innowacyjna i doskonała metoda zagęszczania włosów również u korony by stworzyć idealną i pełną fryzurę. Gdy włosy są przerzedzone lub bardzo rzadkie, występuje miejscowe lub większe łysienie w obrębie przedziałka i górnej partii głowy, są zniszczone zabiegami chemicznymi, lub po odbytych chorobach proponujemy specjalnie systemy zagęszczania | Hair Wear | - indywidualnie dobierane do każdej klientki i jej problemu. System Smart Part - dla mniejszej skali problemu oraz Wonder Fill - nawet przy mocnym łysieniu. System pozwala na stworzenie gęstej fryzury już przy przedziałku - czego nie pozwalają żadne inne systemy zakładania włosów - a przy tym zagęszczenie pozostaje zawsze niewidoczne, zakrywając tym samym wcześniejsze ubytki włosa klientki. System jest niesamowicie delikatny, bezpieczny nawet przy bardzo niewielkiej liczbie włosów pozostałych na głowie (np. przy łysieniu), wysoce komfortowy w noszeniu, nieodczuwalny i nie do poznania przez inne osoby. Jest dyskretny, pozwala na nowo cieszyć się swoimi włosami, a dedykowany jest dla osób w każdym wieku, dla każdego rodzaju włosa i dla każdej długości - nawet tych najkrótszych. Systemy to innowacyjna metoda zagęszczania włosów na specjalnie opracowanej siatce z ręcznie implantowanymi na nią włosami, przez którą wybieramy włosy klientki i która daje identyczny obraz skóry w miejscu zrobionego przedziałka bądź grzywki. System jest wielorazowego użytku - poprawki tj. podciąganie następuje co każde półtorej miesiąca i może być kontynuowane z jednym systemem nawet do kilku lat. To również idealny sposób dla osób starszych na ukrycie siwych włosów - z założonym systemem Twoje włosy zawsze będą wyglądały jak po wyjściu od fryzjera i koloryzacji- bez odrostów i siwych włosów. Dostosowane są tak by nieważne jak tryb życia prowadzisz, będziesz mogła cieszyć się nowymi włosami - na saunie, basenie, uprawiając sporty czy na egzotycznych wakacjach. Od tej pory możesz pozbyć się tony lakieru i pianek zwiększających objętość, czy zapomnieć o perukach i treskach.


[Rozmiar: 8332 bajtów] Inne metody | tulejki i microringi | wykonywane na życzenie klientki. Są to jedne z pierwszych metod zakładania włosów, obecnie rzadko przeze mnie stosowane, ze względu na większe i mniej komfortowe łączenia oraz na proponowane przeze mnie dużo bardziej zaawansowane technologicznie metody.


[Rozmiar: 8332 bajtów] Clip-In | treski | to taśmy z włosów naturalnych, które w dowolny dla nas sposób możemy wpinać we włosy. Za pomocą zaciskowych grzebyków mocujemy zestaw taśm na głowie i w ciągu kilku sekund mamy gotową fryzurę. Jest to idealny sposób na szybką zmianę fryzury na wesele, studniówkę lub nawet na co dzień. Taśmy można zakładać i ściągać dowolną ilość razy, nie ingerując tym samym w nasze włosy. Zestaw taśm dobierany jest indywidualnie pod każdą klientkę i ręcznie przygotowywany.Zapoznaj się z najwyższej jakości naturalnymi włosami --> CZYTAJ DALEJ

Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ