O Nas


Ewa Sawczyn

fryzjer Właścicielka studia urody Bellis Beauty Studio od 2007r, stylistka z pasją do urody | Swoją przygodę z urodą i upiększaniem kobiet zaczęła już w 2005 r. by 2 lata później poszerzając swoją wiedze i zakres prowadzonych usług przenieść się do Wrocławia i zacząć działalność związaną ze stylizacją paznokci i fryzjerstwem oraz następnie wizażem. | Uczestniczy w wielu szkoleniach i warsztatach oraz imprezach branżowych, swoje usługi proponuje zarówno klientom indywidualnym jak i firmom, swoje doświadczenie zbiera pracą przy sesjach zdjęciowych i eventach, pracą przy projektach związanych z branżą zdrowia i urody, oraz wykonując Metamorfozy.

Kształciła się pod okiem najlepszych szkoleniowców, z zakresu najnowszych metod przedłużania i zagęszczania włosów, fryzjerstwa, sztuki makijażu i stylizacji do sesji zdjęciowych, stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni i stóp, zabiegów kosmetycznych. Studiowała Zarządzanie w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz Kosmetologię na kierunku Technika usług kosmetycznych. Jest również trenerem i szkoleniowcem w branży, uzyskała tytuł trenera biznesu na szkoleniu Train the Trainers w Instytucie Rozwoju Biznesu w Warszawie. Prowadzi kursy indywidualne i grupowe oraz szkolenia dla salonów fryzjerskich. Poza urodą uwielbia zajmować się grafiką komputerową i projektowaniem www, sportem i podróżowaniem.Anna Bisiorek

fryzjerOd początku kariery związana z branżą beauty, fryzjer, kosmetolog, wizażystka. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów.

---------------------------------------------------------------------------------------