Przedłużanie i zagęszczanie włosów

przedłużanie włosów


Witaj w świecie Przedłużania i Zagęszczania Włosów...
sztuki Upiększania i Metamorfoz...

Poznaj możliwości jakie mogą dać Ci specjalistyczne zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów w naszym salonie.
Dzięki nim otrzymasz oszałamiający efekt odmienionej fryzury.

Co najmniej 100% grubsze i dłuższe włosy jakich nie osiągniesz żadną inną metodą.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne indywidualne podejście pozwala nam na dobór idealnej fryzury dla każdej klientki bez względu na jej obecną fryzurę, styl życia czy możliwości.

Najnowszej generacji urządzenie Ultrasonic5000 pozwala na wykonywanie niewidocznych, ledwo wyczuwalnych mikro-połączeń dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej i bezbarwnego materiału łączącego

Idealne rozwiązania bezinwazyjnej i szybkiej metody Hair Talk oraz Hair Wear pozwolą Ci na niemożliwe jak dotąd wcześniej przedłużenie i zagęszczenie włosów w miejscach jak korona głowy dzięki uzupełnieniu i tuszowaniu ubytków włosa w tej części. Hair Talk to również super szybkie przedłużanie i zagęszczanie włosów w zaledwie 30min dzięki metodzie "kanapkowej" - gotowym pasemkom, które tak samo jak szybko się zakłada tak samo szybko można ściągnąć bądź podciągnąć.

Jesteśmy salonem specjalizującym się w tego typu właśnie zabiegach, a do tego jednym z bardzo nielicznych w Polsce pracującym na tak wyspecjalizowanym sprzęcie i produktach.
Dzięki latom doświadczenia i klientkom, które nam zaufały możemy proponować Ci swoje solidne doświadczenie i pomoc, bezpieczeństwo dla Twoich włosów w trakcie i po zabiegu oraz dać Ci gwarancję najwyższej sprawdzonej jakości byś mogła cieszyć się nową fryzurą przez wiele miesięcy.

Proponujemy najlepsze tylko naturalne włosy, w różnych strukturach i gatunkach,
oraz idealny dobór kolorystyczny i końcowe strzyżenie dla naturalnego efektu.


Dowiedz się więcej o ofercie poniżej

Poznaj metody łączeń włosów dostępne w salonie --> CZYTAJ DALEJ

Zapoznaj się z najwyższej jakości naturalnymi włosami --> CZYTAJ DALEJ

Poznaj pielęgnację włosów przedłużanych, to nic trudnego... --> CZYTAJ DALEJDzięki profesjonalnej obsłudze prowadzonej w salonie każda z moich klientek ma pewność i komfort, że może w każdej chwili korzystać również z naszych zabiegów dodatkowych takich jak modelowanie i czesanie włosów doczepionych, koloryzacja i strzyżenie, zabiegi regenerujące i odżywcze na włosy, przekładanie czy ściąganie włosów doczepionych.


Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ