Przedłużanie i zagęszczanie włosów

przedłużanie włosów


Poznaj możliwości jakie mogą dać Ci specjalistyczne zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów w naszym salonie....
Bo nic tak nie zmienia kobiety jak piękne włosy.

Możemy zrobić dla Ciebie - co najmniej 100% grubsze i dłuższe włosy - zdrowo wyglądające, bezpiecznie założone i wyjątkowej jakości.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne indywidualne podejście pozwala nam na dobór idealnej fryzury dla każdej klientki bez względu na jej obecną fryzurę, styl życia czy możliwości.

Wysokiej jakości urządzenie Ultrasonic5000 pozwala na wykonywanie niewidocznych, ledwo wyczuwalnych mikro-połączeń dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii ultradźwiękowej i bezbarwnego materiału łączącego - Kerawaxu

. Dzięki niemu powstają również wyjątkowo mocne, odporne i przyjemne w dotyku malutkie łączenia keratynowe robione na ciepło najmniejszą zgrzewarką na rynku.
A jeśli potrzebujesz dużo gęstości w krótkim czasie to idealne rozwiązania bezinwazyjnej i szybkiej metody Hair Talk zakładane dzięki taśmom (kanapkom)) pozwolą Ci mieć gęstą fryzurę w zaledwie 30 moinut.
Klientkom które swoje włosy z jakiś powodów straciły lub genetycznie nie mają ich wiele mamy wyjątkowe rozwiązania dzięki systemom HairWear dające możliwości przedłużenia i zagęszczenia włosów w takich miejscach jak korona głowy.

Jesteśmy salonem specjalizującym się w tego typu właśnie zabiegach, a do tego jednym z bardzo nielicznych w Polsce pracującym na codzień na tak wyspecjalizowanym sprzęcie i produktach.
Dzięki latom doświadczenia i klientkom, które nam zaufały możemy proponować Ci swoje solidne doświadczenie i pomoc, bezpieczeństwo dla Twoich włosów w trakcie i po zabiegu oraz dać Ci gwarancję najwyższej sprawdzonej jakości byś mogła cieszyć się nową fryzurą przez wiele miesięcy.

Proponujemy najlepsze tylko naturalne włosy, w różnych strukturach i gatunkach,
oraz idealny dobór kolorystyczny.


Dowiedz się więcej o ofercie poniżej

Poznaj metody łączeń włosów dostępne w salonie --> CZYTAJ DALEJ

Zapoznaj się z najwyższej jakości naturalnymi włosami --> CZYTAJ DALEJ

Poznaj pielęgnację włosów przedłużanych, to nic trudnego... --> CZYTAJ DALEJDzięki profesjonalnej obsłudze prowadzonej w salonie każda z moich klientek ma pewność i komfort, że może w każdej chwili korzystać również z naszych zabiegów dodatkowych takich jak modelowanie i czesanie włosów doczepionych, koloryzacja i strzyżenie, zabiegi regenerujące i odżywcze na włosy, przekładanie czy ściąganie włosów doczepionych.


Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ