Rodzaje włosów używanych do doczepiania

fryzjerstwo


W ofercie znajdują się tylko najwyższej jakości sprawdzone włosy, które każdego dnia zakładamy klientkom już od lat. Proponowane są różne gatunki czy struktury włosów by jak najlepiej spełnić oczekiwania o nowej fryzurze. Istnieje możliwość założenia pasemek o każdej długości, począwszy od 20 cm kończąc na 60 cm lub dłuższych na zamówienie.


[Rozmiar: 8332 bajtów] 100% naturalne | dziewicze włosy słowiańskie | - linia włosów naturalnych, wybierana przez bardzo wymagających klientów. Charakteryzują się idealnym wyglądem przez cały okres noszenia, zdrowy, miękki i błyszczący włos pochodzenia Polskiego, Słoweńskiego, Słowackiego. Włosy posiadają prostą lub lekko falowaną lub kręconą strukturę. Włosy te są selekcjonowane do odpowiednich długości i kolorów oraz by zachować najwyższą jakość - występują w kilku naturalnych odcieniach blondów i brązów nigdy nie farbowanych oraz w 9 naturalnych kolorach delikatnie koloryzowanych lub rozjaśnianych (Racoon) by dopasować je do koloru klientki. Każdy inny kolor otrzymać możemy dzięki ich koloryzacji w salonie.

[Rozmiar: 8332 bajtów] 100% naturalne | dziewicze włosy indyjskie | (So.Cap.), wyjątkowo mocnych i pięknie wyglądających przez cały okres noszenia oraz idealnie komponująca się z naszymi włosami poprzez wysoką selekcję i ich dobór. Najnowsza technologia koloryzacji i selekcji włosa wpływa na ich końcową jakość - miękkość, podatność w układaniu oraz proponowane w wielu - ponad 60 - kolorach, by idealnie dopasować je do włosów klientki bez konieczności koloryzacji. Włosy po umyciu układają się naturalnie, są gęste i mocne - bez problemu można je prostować, kręcić, farbować.

[Rozmiar: 8332 bajtów] 100% naturalne | włosy azjatyckie | (Racoon)) pochodzą z rejonów Azji, przez co mają strukturę bardziej porowatą i z tendencją do prostowania się. Są to włosy koloryzowane w długotrwałym łagodnym procesie do uzyskania jaśniejszych barw. Bardzo podatne na układanie i miłe w dotyku, na ich pielęgnację poświęcamy z reguły więcej czasu, lecz efekt końcowy jest wtedy równie doskonały. Rzadziej stosowane, choć również cieszące się bardzo dużym uznaniem, proponowane głównie osobom chcącym uzyskać efekt prostych, lejących się włosów.


Poznaj pielęgnację włosów przedłużanych, to nic trudnego... --> CZYTAJ DALEJ

Sprawdź CENNIK swojej usługi i zapisz się na konsultacje --> CZYTAJ DALEJ