Warkoczyki syntetyczne

warkoczyki syntetyczne


Wykonywane są przy użyciu włosów syntetycznych specjalnie do tego przygotowanych. Ich struktura nie pozwala na zsuwanie się warkoczyków z włosów klientki.

100% BEZPIECZEŃSTWA! System doplatania włosów jest całkowicie bezpieczny, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych (typu klej, wosk). Włosy zaplatane są wraz z syntetycznymi już od nasady, ich łączenia są niewidoczne (brak supełków, zgrzewów) i niewyczuwalne, co daje maksymalne uczucie komfortu i pozwala nosić je przez okres średnio 4 - 5 miesięcy

PEŁNA DOWOLNOŚĆ! Zaplecione warkoczyki mogą mieć maksymalnie długość do pasa, mogą być różnej grubości jednak ich ilość powinna być dobrana odpowiednio do gęstości oraz kondycji włosów klientki. Kolorystyka również jest dowolna - posiadamy odcienie naturalne oraz włosy kolorowe. Istnieje możliwość mieszania oraz łączenia kilku kolorów w jednym warkoczyku lub tworzenia efektu pasemek, baleyage, doplatania do warkoczyków dredów syntetycznych lub zakładania koralików.

PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA! Po upływie kilku miesięcy i pojawieniu się odrostów klient może sam bezpiecznie rozpleść włosy – nie wymaga to kolejnej wizyty w Studio (oczywiście na życzenie klienta również i takie usługi wykonujemy). Pielęgnacja nie wymaga używania specjalnych kosmetyków, można je myć, suszyć i nosić jak własne włosy!


Dowiedz się jak pielęgnować warkoczyki CZYTAJ DALEJ